PlayStation 5 Türkiye Fiyatı Sızdırıldı

Halis Demir
2941 görüntülenme

Büyük bir heyecanla beklenen yeni nesil konsollar hakkında her geçen gün yeni bir şey öğreniyoruz. Geçtiğimiz dakikalarda Posta Gazetesi’nin paylaşımına göre, PlayStation 5 Türkiye fiyatı öğrenildi.

playstation5-teknobiyotik-min

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, bu yıl sonuna devrim niteliğindeki yeni nesil konsolunu piyasaya sürecek. Heyecan verici özelliklere sahip olan yeni oyun konsolu, fiyatı ile tüm dünyayı meraklandırıyor.

Sony tarafından bugüne kadar konsolun fiyatı ile ilgili resmi bir bilgi verilmedi. Ancak sızdırılan bilgiler ile konsolun fiyatı konusunda üç aşağı beş yukarı bilgi sahibi olabiliyoruz ya da en azından tahmin yürütebiliyoruz. Şimdi yaşanan gelişmelere göre PlayStation 5’in Türkiye fiyatı da belli olmuş olabilir.

Posta Gazetesi tarafından yapılan habere göre PlayStation 5 Türkiye fiyatı sızdırılmış durumda. Bir teknoloji mağazasının stok görüntülerinden elde edilen görüntülere göre, PlayStation 5 Türkiye fiyatı 7.999 TL olacak. Ancak bu fiyatın, Digital Edition mu yoksa normal sürüm mü olduğu bilinmiyor.

Durumun herhangi bir resmiyet belirtmediğini tekrardan hatırlatmamızda fayda var. Ancak PlayStation 5 ile ilgili tahmin edilen fiyatlar ile uyuştuğunu da söyleyebiliriz. Durum netleşene kadar hep birlikte bekleyeceğiz.

Yorum yap

BUNLAR DA İLGİNİ ÇEKEBİLİR