Windows 10 Wifi Şifresi Nasıl Öğrenilir?

Halis Demir
361 görüntülenme

Bilgisayarınızda Wifi bağlantısını sağladınız ancak uzun zamandır kullanmadığınız şifreyi unuttunuz mu? Peki bu şifre nasıl öğrenilir?

windows-10-wifi-sifre-ogrenme-teknobiyotik

Microsoft işletim sistemleri arasında sonuncu ve büyük ihtimalle final versiyonu olan Windows 10, hem kolay arayüzü hem de eski nesillere kıyasla gelişmiş ve stabil yapısıyla kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Düzenli aralıklar ile güncellenen işletim sistemi, bazen problemler ile karşılaşsa dahi en çok kullanılan işletim sistemi olmayı başardı bile.

Bilgisayar kullanırken de yaşadığımız bazı problemler olabiliyor. Bunlardan en çok karşılaşılanı ise Wifi şifresi oluyor. Uzun zamandır dokunmadığımız ve kullanmadığımız Wifi şifresini unutabiliyoruz. Peki unuttuğumuz Wifi şifresi Windows 10 üzerinde nasıl öğrenilir?

Windows 10 ile Wifi şifresi öğrenme

Unuttuğumuz Wifi şifresini öğrenmek için öncelikle bu ağa bağlı olmamız gerekiyor. Eğer ağa bağlıysanız şifreyi öğrenmek için yapmanız gerekenler oldukça basit.

win10-wifi-sifre-teknobiyotik222
win10-wifi-sifre-teknobiyotik-4

Windows 10 kullanıcısı olarak bağlı olduğunuz Wifi ağının şifresini öğrenmek bunlar ile sınırlı. Bağlı olduğunuzun ağın şifresini unuttuktan sonra komple modemi sıfırlamak zorunda değilsiniz. 🙂

Ayrıca günlük kullanım için en ideal modemleri buradaki sayfamızdan inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorum yap

BUNLAR DA İLGİNİ ÇEKEBİLİR